Acer Aspire 3 Spin A3SP14-31PT | i3-N305 | 14"
8 GB | 256 GB SSD | Win 11 Home | BE
  • Acer Aspire 3 Spin A3SP14-31PT | i3-N305 | 14" | 8 GB | 256 GB SSD | Win 11 Home | BE, image 1 of 5
  • Acer Aspire 3 Spin A3SP14-31PT | i3-N305 | 14" | 8 GB | 256 GB SSD | Win 11 Home | BE, image 2 of 5
  • Acer Aspire 3 Spin A3SP14-31PT | i3-N305 | 14" | 8 GB | 256 GB SSD | Win 11 Home | BE, image 3 of 5
  • Acer Aspire 3 Spin A3SP14-31PT | i3-N305 | 14" | 8 GB | 256 GB SSD | Win 11 Home | BE, image 4 of 5
  • Acer Aspire 3 Spin A3SP14-31PT | i3-N305 | 14" | 8 GB | 256 GB SSD | Win 11 Home | BE, image 5 of 5
Pilt on ainult illustratiivsel eesmärgil
  • Acer Aspire 3 Spin A3SP14-31PT | i3-N305 | 14" | 8 GB | 256 GB SSD | Win 11 Home | BE, thumbnail 1 of 5
  • Acer Aspire 3 Spin A3SP14-31PT | i3-N305 | 14" | 8 GB | 256 GB SSD | Win 11 Home | BE, thumbnail 2 of 5
  • Acer Aspire 3 Spin A3SP14-31PT | i3-N305 | 14" | 8 GB | 256 GB SSD | Win 11 Home | BE, thumbnail 3 of 5
  • Acer Aspire 3 Spin A3SP14-31PT | i3-N305 | 14" | 8 GB | 256 GB SSD | Win 11 Home | BE, thumbnail 4 of 5
  • Acer Aspire 3 Spin A3SP14-31PT | i3-N305 | 14" | 8 GB | 256 GB SSD | Win 11 Home | BE, thumbnail 5 of 5
Toode on praegu laost otsas
Avasta rohkem Acer sülearvutid
  • Mälu
    256 GB
  • Kõvaketta tüüp
    SSD
  • Mälu suurus
    8.0 GB
    LPDDR5
  • Ekraani suurus
    14.0 "
    1920 x 1200 (WUXGA)
  • Protsessor
    Intel Core i3-N305
    1.80 GHz
  • Protsessori tuumade arv
    8
Bränd
Acer
Ekraan
IPS, 60 Hz
Ekraani resolutsioon
1920 x 1200 (WUXGA)
Ekraani suurus
14.0 "
Graafikakaart
Intel UHD Graphics
Kaal
1540.0 g
Klaviatuuri paigutus
BE (Belgia)
Klaviatuuri valgustus
ei
Kõvaketta tüüp
SSD
Muu
ei
Mälu
256 GB
Mälu suurus
8.0 GB
Märkus
Mõõtmed
319.8 x 18.9 x 227.9 mm
Numbriklaviatuur
Operatsioonisüsteem
Windows 11 Home
Optiline draiv
Protsessor
Intel Core i3-N305
Protsessori kiirus
1.80 GHz