LG 24MB35PH-B | 23.8"
koos alusega | must
  • LG 24MB35PH-B | 23.8" | koos alusega | must, image 1 of 5
  • LG 24MB35PH-B | 23.8" | koos alusega | must, image 2 of 5
  • LG 24MB35PH-B | 23.8" | koos alusega | must, image 3 of 5
  • LG 24MB35PH-B | 23.8" | koos alusega | must, image 4 of 5
  • LG 24MB35PH-B | 23.8" | koos alusega | must, image 5 of 5
Pilt on ainult illustratiivsel eesmärgil
  • LG 24MB35PH-B | 23.8" | koos alusega | must, thumbnail 1 of 5
  • LG 24MB35PH-B | 23.8" | koos alusega | must, thumbnail 2 of 5
  • LG 24MB35PH-B | 23.8" | koos alusega | must, thumbnail 3 of 5
  • LG 24MB35PH-B | 23.8" | koos alusega | must, thumbnail 4 of 5
  • LG 24MB35PH-B | 23.8" | koos alusega | must, thumbnail 5 of 5
Saatmine sisaldub: mai 18 - mai 22
30-päevane tasuta tagastusgarantii
Tarne sisaldab:
Toitekaabel, alus
5100.0 g
Alus
569 x 432 x 271 mm
must
Müüja pakutav garantii: 12 kuud
Praegu saadaval
Tarne sisaldab:
Toitekaabel, alus
Töötavad nagu uued
30-päevane tasuta tagastamine
Vähemalt 12-kuuline garantii
Säästab CO₂ võrreldes uuega
Saadetud kohast: Germany
Turvalised maksed
  • VISA Logo
  • Mastercard Logo
  • Apple Pay Logo
  • Google Pay Logo
  • Paypal Logo
Bränd
LG
Ekraan
IPS, 60 Hz
Ekraani resolutsioon
1920 x 1080 (FullHD)
Ekraani suurus
23.8 "
Energiamärgis
F
Kaal
5100.0 g
Muu
Alus
Märkus
Mõõtmed
569 x 432 x 271 mm
Reaktsiooniaeg
5.0 ms
Värv
must
Ühendused
HDMI 1.4, VGA, DVI, audio välja
Garantii
12 kuud
Lugege toote ohutuse ja vastavuse teabe kohta siit või võtke lisateabe saamiseks ühendust Müüjaga.
Kirjeldus
Sinu refurbed tooted
LG 24MB35PH-B - Kirjeldus
refurbedi protsess
refurbedi protsess
Taastaja ostab kasutatud elektroonikaseadmeid
1. Tarnija ostab kasutatud tehnikat
Kasutatud elektrooniliste seadmete andmete kustutamine
2. Andmete puhastamine
Defektsete komponentide renoveerimine
3. Rikkis osade vahetus
Kasutatud elektroonika välispinna poleerimine
4. Väline ettevalmistus
Taastaja müüb seadmeid refurbed turuplatsi kaudu
5. Müüdud refurbed kaudu
Korduma kippuvad küsimused
Arvustused
Võrdle LG 24MB35PH-B | 23.8" sarnaste toodetega
LG 24MB35PH-B | 23.8"
LG 24MB35PH-B | 23.8"
Ekraani suurus
23.8 "
1920 x 1080 (FullHD)
24.1 "
1920 x 1200 (WUXGA)
24.0 "
1920 x 1200 (WUXGA)
24.0 "