LG 55NANO759PA | 55"
must
  • LG 55NANO759PA | 55" | must, image 1 of 5
  • LG 55NANO759PA | 55" | must, image 2 of 5
  • LG 55NANO759PA | 55" | must, image 3 of 5
  • LG 55NANO759PA | 55" | must, image 4 of 5
  • LG 55NANO759PA | 55" | must, image 5 of 5
Pilt on ainult illustratiivsel eesmärgil
  • LG 55NANO759PA | 55" | must, thumbnail 1 of 5
  • LG 55NANO759PA | 55" | must, thumbnail 2 of 5
  • LG 55NANO759PA | 55" | must, thumbnail 3 of 5
  • LG 55NANO759PA | 55" | must, thumbnail 4 of 5
  • LG 55NANO759PA | 55" | must, thumbnail 5 of 5
Toode on praegu laost otsas
Avasta rohkem Televiisorid
Audio
2 x 10 vatti
Bränd
LG
Ekraan
LCD
Ekraani resolutsioon
3840 x 2160 (4K UHD)
Ekraani suurus
55.0 "
Energiamärgis
G
Ilmumisaasta
2021
Kaal
15000.0 g
Märkus
Mõõtmed
1235 x 774 x 232 mm
Operatsioonisüsteem
WebOS 6.0
Tuner
DVB-C/-T/-T2/-S/-S2 HEVC (H.265)
VESA
300 x 300
Värv
must
Ühendused
2 x USB-A 2.0, LAN, 3 x HDMI 2.0, CI+ 1.4, digitaalne audio väljund, 3,5 mm audio väljund, eARC