LG 65UK6470PLC | 55"
must
  • LG 65UK6470PLC | 55" | must, image 1 of 2
  • LG 65UK6470PLC | 55" | must, image 2 of 2
Pilt on ainult illustratiivsel eesmärgil
  • LG 65UK6470PLC | 55" | must, thumbnail 1 of 2
  • LG 65UK6470PLC | 55" | must, thumbnail 2 of 2
Toode on praegu laost otsas
Avasta rohkem Televiisorid
Audio
2 x 10 vatti
Bränd
LG
Ekraan
IPS, 50 Hz, HDR10
Ekraani resolutsioon
3840 x 2160 (4K UHD)
Ekraani suurus
65.0 "
Ilmumisaasta
2018
Kaal
22100.0 g
Märkus
Mõõtmed
1468 x 911 x 311 mm