Samsung S24E650DW | 24"
must
  • Samsung S24E650DW | 24" | must, image 1 of 2
  • Samsung S24E650DW | 24" | must, image 2 of 2
Pilt on ainult illustratiivsel eesmärgil
  • Samsung S24E650DW | 24" | must, thumbnail 1 of 2
  • Samsung S24E650DW | 24" | must, thumbnail 2 of 2
Toode on praegu laost otsas
Avasta rohkem Monitorid
Bränd
Samsung
Ekraan
PLS, 60 Hz
Ekraani resolutsioon
1920 x 1200 (WUXGA)
Ekraani suurus
24.0 "
Kaal
5300.0 g
Märkus
Mõõtmed
554 x 357 x 224 mm